Jakość

MY SWEET BABY to wiodący europejski producent wiklinowych koszy dla niemowląt, łóżeczek i pościeli dziecięcej. Produkty My-Sweet-Baby pokochali rodzice i dzieci w całej Europie a także poza nią. MY SWEET BABY to polska marka, w 100% polska firma, założona w 1991 roku na Opolszczyźnie, od zawsze produkująca tylko w Polsce, z polskich sprawdzonych surowców.


KOSZE MY SWEET BABY TO JEDYNE NA ŚWIECIE KOSZE DLA NIEMOWLĄT, KTÓRE PRZESZŁY POZTYWNIE BADANIA W LABORATORIUM TÜV RHEINLAND I UZYSKAŁY CERTYFIKAT Z BADAŃ TÜV.

Kosze spełniają wszystkie techniczne wymogi bezpieczeństwa europejskiej normy EN 1130.


Nasze wyroby powstają w wyniku starannej drobiazgowej ręcznej pracy. Dzięki temu gwarantujemy Waszemu dziecku najwyższe bezpieczeństwo, a Wam spokój i pewność właściwego wyboru. Wszystkie elementy, z których powstają nasze produkty są ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia i nie wywołują alergii. Używamy wyłącznie sprawdzonych, atestowanych i bezpiecznych materiałów, posiadających atesty Okotex oraz TUV. Produkty MY SWEET BABY to prawdziwe klejnoty. Ciągła, ścisła kontrola pozwala nam zagwarantować stałą dobrą jakość. Opracowujemy wciąż nowe rozwiązania i zwracamy uwagę na to, aby nasze wyroby były nie tylko ładne, ale też zdrowe, wygodne i praktyczne. Wiemy, ze każda chwila spędzona z dzieckiem jest bezcenna, dlatego maksymalnie ułatwiamy Rodzicom obchodzenie się z naszymi wyrobami. Jesteśmy dumni z tego, że możemy Wam zaoferować produkty, które na pewno sprawią Wam i Waszemu dziecku wiele radości.


Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzacie produkty MY SWEET BABY od tak wielu lat!


100% bawełna
atestowana
poszewki zapinane
na kryte zameczki
bezpieczne
oddychające tkaniny
trwałe
wypełnienie
oddychające
antyalergiczne
optymalne ciepło
i równowaga